title
title
title
Sizlerden Gelen Yorumlar
 • ilk kez sözlükte 1 tane negatif entry e sahip olmayan şirket / dükkan gördüm. az önce sipariş verdim. bakalım reklamlar mi devreye girmiş, sahiden adam gibi adamlar mi.
  not: is bu entry sipariş geldiginde güncellenecek olup, yorumum duruma göre eklenecektir. bu değerlendirmeye kargo süresinden tutun, paketlemeye her detay dahil olacaktır.
  kolay mi olum tüm eksiyi tavlamak...
  edit: paket geldi.
  1 günde ürünler elimde oldu, hunharca paketlemişler desem yeridir, gelen kutu ayrı pıtpıtla sarılmış, içindeki ürünler ayrı. merck ve sigma nbase istemiştim, sigma'nın tadı yerinde, herhangi bir yamukları yok, yanında da eldiveninden pastör pipetine mini bir set yollamışlar. bu entryde de kendilerini gömmek mümkün olmadı maalesef. neyse ki her siparişimde gizliden pusuya yatmış fularlı bir ekşici olarak sabırla sipariş vermeye devam edeceğim, bakalım bu kalitelerini korumaya devam edebilecekler mi. .

  "natgho"
 • sipariş verdim, 1 saat sonra "kargoya verildi" mesajı geldi. aynı akşam "kargonuz xx şubeye ulaşmıştır" mesajı geldi. bir sonraki gün kargo teslim edildi. türkiye'de işini iyi yapan, ahlaklı firmalar görünce umutlanıyor insan. amazon işine bak kardeşim.

  "deliseyyah"
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR